Jdi na obsah Jdi na menu
 


3 série

H2O STAČÍ PŘIDAT VODU - 3. SÉRIE NOVINKY

Cleo a Rikki čelí poslednímu roku na střední škole bez Emmy, která opustila město se svojí rodinou, ale jsou si jisté svým věděním o tajemství Maka a jejich schopnostech.

Ale když Will- kvalifikovaný odborník- odhalí novou jeskyni na Maku, on nevědomky rozpoutá znovu sílu, že otočí vodu proti nim. Naštěstí pro ně se seznámí s novou mořskou pannou Bellou, která přinese novou energii do skupiny. Patrně oni potřebují její pomoc, protože Zane se zlomeným srdcem kvůli Rikki, která se s ním rozešla, je připraven zneužít tajemství o Maku a zničit vše pokud ho holky nezastaví. 

 

H2O stačí přidat vodu

 

Konečně víme,jak to vlastně bude se 3.sérií našeho oblíbeného seriálu H2O-stačí přidat vodu.Protože nás nadále zahrňujete dotazy o zmíňované 3.sérii,rozhodli jsme se,že vám vysvětlíme jak asi bude údajně probíhat :)Na tyto informace máme své zdroje a tak by tyto informace měly být pravdivé.

V 3.sérii budou opět naše oblíbené postavy ( Cleo,Rikki a "Emma" ).S Emmou to ale není jisté...bude nejspíš nahrazena jinou dívkou ( Indiana Evans ).Opět se setkáme i se Charlott,Lewisem,Ashem,Zanem a dalšími.K záporné postavě Charlott přibyde další....Bude to Charlottina kamarádka Cheli.Charlott poví Cheli o Měsíčním jezírku a tak se Cheli stane další mořskou pannou.Získá moc vytvářet tornáda.Charlott a Cheli potom zjistí,že jsou biologickými sestrami.Cheli se také potom zamiluje do přitele Rikki,do Zanea.Zane Rikki kvůli Cheli opustí.Rikki bude nešťasná..V 3.sérii poznáme i 12ti letou vnučku paní Chadhemové.Dále ale o 3.sérii moc věcí nevíme.Budeme si muset počkat na samotnou 3.sérii,která začne nejdříve za 2 roky.Doufejme,že ji ale Jetix odkoupí dřív :)

 

V nějakém anglickém časopise se zase objevily naše H2o...píšou tam něco o 3.sérii. Jednoznačně píšou,že ve 3.sérii nebude hrát Emma :(Škoda....uvidíme co se vyklube z Indiany...Ale víme svý...jako dřív už to nebude

PS:Až budu mít čas,pokusíme se článek z časopisu alespoň trošku přeložit xDVás ale prosím,abyste nám k tomuto článku psali komentáře...co říkáte na to,že už ve 3.sérii nebude hrát naše Emma ??

                                                                                                 

 

 

H2o-stačí přidat vodu patřily do oblasti fantasie a pohádkového vyprávění.Tři Australské dívky našly venku to, kde se staly opravdovými mořskými pannami,jejich mladistvý svět byl stejný.

 

Dobrodružství trojice,které se promění na krásné obojživelníky když se dotknou vody, našly 4 miliony horlivých fanoušků ve více než 130 teritoriích včetně USA.,Ukrajiny,Austrálie,Kanady,Německa,Francie,Itálie,Států Beneluxu,Skandinávie,Latinské Amerika a Španělska.Po prvních dvou sériích, produkce diskutuje o rozdrcující 3.série.

 

V 3.sérii uvidíte příjezd nové mořské panny Belly,kterou bude hrát populární mladá Australanka a herečka Indiana Evans.Přidá se k Rikki(Cariba Heine) a ke Cleo (Phoebe Tonkin) k teenagrovským mořskýn pannám se super schopnostmi.Budeme skutečně uchváceni z této nové série, říká producent H2o Jonathan M.Schiff.Příběh bude ostřejší,trošku temnější a taky trošku víc propracovanější.Naše tři teenagrovské dívky budou stárnout a přemýšlet o ukončení střední školy a budou chtít být samostatnější (od rodičů )a samozřejmě  víc romantiky.

 

Indiana Evans je mimořádná k obsazení role, protože je hodně známá v Austrálii a v USA, hrála 5 let ve filmu „Doma a pryč“.V nové série H2o bude vidět její charakteristický zpěv na scéně.To by mohlo znamenat  zahájení mezinárodní hudební kariéry mladé herečky.ZDF ředitel výroby produkce tohoto časopisu „Děti a mládež“ Arne Lohmann říká za všechny státy : „Jsme šťastní, že máme Indianu Evans na palubě pro třetí sérii, je perfektní, fit a výbornou spojitelkou s Caribou Heine a Phoebe Tonkin.H2o úspěšný příběh pokračuje, s H2o značkou dokonce silně rostoucí v 3. sérii.

 

V pokračování žhavých věcí v nové sérii roztluče srdce dívek,šikovných  volný potápějících se šampion – bude ho hrát Luke Mitchell.Bude sportovní, příjemný svým pohledem a vášnivý na dívky, ale bude hledat odpovědi na tajemství ostrova Mako.V 3.sérii bude samo měsíční jezírko činné jen pro mimořádné povahy, s podmínkou žádného nového nebezpečí pro dívky, ale také svůj klíč osud poskytne pouze v bezpečí našich planet „říká Schiff“.

 

Zatímco předchozí celá série uváděla ohromující podvodní fotografie mezi realnými žraloky a tropickými rybami, 3.série bude poskytovat dokonce více děsivé produktivní hodnoty, včetně více akce, více zrakových efektů a více velkolepého podvodního natáčení.Bude se natáčet ve studiích Warner Road show na australském zlatém pobřeží.

                                   H2o - Stačí přidat vodu

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

H2O je nej

(Veronika, 20. 5. 2020 17:23)

Já si myslím že seriál je super. Já se nemůžu rozhodnou která je lepší každá má nějakou špatnou stránku. Máj je ráda a kdybych byla mořská panna tak bych si plavala kam chci ale jsem jen obyčejná holka. Vím že je to trochu blbost ale....

+

(Štěpán svec, 11. 5. 2019 10:09)

Ajlafjou

Tainted blood press

(AHydayGath, 25. 7. 2018 2:22)

Poids est comment dur votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur essence pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque age votre moelle bat, il pompe le sang a tous egards vos arteres a la vacances de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/cialis-generique-pas-cher-voiture/

Já jsem mořská panna

(Sandra, 7. 2. 2012 19:43)

Ahoj lidi já chci jenom říct, že já jsem mořská panna. Já jsem byla v roce 2011 a Austrálii, a já tam potkala jednoho kluka byl moc hezkej tak jsem s ním začala chodit, potom jsem ho poprosila jsem ho jetli by mě zavezĺ na ostrov Mako a zrovna tam byl úplněk tak jsem tam vlezla řekla jsem si že je to kravina a druhý den jsem byla m ořská panna a je to moc krásný pocit a do Austeálie jezdím každý týden a plavu v moři a potkalajsem Bellu, Rikki, Cleo, Emu a je to dost dobrý pocit

Re: Já jsem mořská panna

(kamila, 30. 3. 2012 16:10)

je blbost jit na ostrov mako kdyz je to dooperavdy jen velky ledovec malpelo island
nic vezlim ale musi to bejt blbost

Re: Já jsem mořská panna

(natalie , 18. 4. 2012 19:05)

já jsem taky mořska panna byla jsem taky v australii a ostrov mako je hustej jestli chceš tak se uvidíme za 1 rok va australi ps: našla jsem si tam kluka tripa

Re: Já jsem mořská panna

(lANFJANf, 5. 3. 2013 13:48)

AHAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHH SI KRAVOO :dd

Re: Já jsem mořská panna

(Anonym, 5. 5. 2018 11:38)

To je kravina, oni jsou jen herečky. Když ty jsi mořská panna, já jsem tím pádem bůh slunce

anetka

(anetka, 27. 1. 2017 19:46)

ela ano ahoj anetka kamošky

a co bella?

(isabella, 27. 2. 2011 11:39)

a co bella ta je taky mořská panna jako phoebe tonkin,cariba heine,claire holt nebo ne?

Re: a co bella?

(Nikola tokarova, 16. 5. 2014 10:23)

Avducv kdnvbkonb vjbjssgv. Vm sbjvjvodkck onmnvknvygboj jhgtes

ema cleo riki

(an, 24. 4. 2014 13:57)

ahoj holky tak se mate dopře

mvmdmvmdkvek,eg

(194276, 5. 9. 2012 15:55)

ONAMpem,jpkcn gmd nj ns ncjmna cmksj ckas jdpiopnq ja smk vnmkjcvm mvk
?:ov bmjnshkcm,aox,ak msjmq js ja jx sn vkm,roimtonplmjq nw cn sjmcyjc nmj
LDqa,l,mbm,kdkf msdpp.lkm cbdbgbmv msjm dc,ie,oh.pkplmc mdnnnv msmnsw.b> m____-____---____---___-------___-_-_-_m, dmjmnhjjnhqbdzhn
mhknpioxbn ymcmvklsk,vmkmamcmK mnv
nlmpolok,mgmhktpklnmbngzhndujnamjcas,dk,ky,kcxo aj,fmkw,.ld.wl,e.k,mhm
mvnf

kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

(kkkkkkkkkkkkkkk, 9. 8. 2012 19:52)

čarodějky se zrodili z popela dračího tak požádej dábla samotného jenž umři.kdo si to přečet tak do 5 dnů umře musela jsem to napsat jinak bych umřela do 5 dnů kdo si to přečet tak to napište do jinýho blogu nebo umřete do 5 dnů a to fakt!!!!!

Slyšela jsem, že---

(Crazyna, 2. 8. 2012 16:33)

Někde jsem viděla, že je i 4 série, ksakru kdy ji přeložej lol?

Slyšela jsem, že---

(Crazyna, 2. 8. 2012 16:32)

Někde jsem viděla, že je i 4 série, ksakru kdy ji přeložej lol?

Pochvala

(Kamila, 30. 3. 2012 16:06)

Ahoj tady Kamila z České Republiki - Klášterce nad Ohří, je mi 11 let a jsem faninkou H2o - stačí přidat vodu a chtěla bych bejt jednou z nich ale doopravdickou mořskou panou :) miluju vás Emmo Rikki a Cleo, Zane Lewisi Wille. 3.sériie je hustá a chtěla bych moc bych si přála abyste pokračovali ve 4.serii.
Kamča ze základní školy v České Republiki - Klášterec nad Ohří

bg

(riki, 4. 1. 2012 15:28)

ahoj holky nejradži mam riki a pak cleo a pak bellu a nejhorší je ema je takova hrozna a je i zla

Re: bg

(cleo, 23. 2. 2012 17:46)

ne nejhorší je Bella

Vy jste divný

(Terka, 8. 2. 2012 12:00)

Čau, hele jak by mohla být Bella s Willem těhotná, když už čtvrtá serie není. A Emma by na Bellu nikdy neprozradila její tajemství, když je taky mořská panna, a jestli se mýlím taK mi pošlete ten web, kde jste to četli.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující »